قوانین و مقررات سایت نرم افزار درحال

قوانین و مقررات سایت

کلیه کاربرانی که قصد عضویت و خریداری از سایت گروه نرم افزار درحال را دارند ، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت کنند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

قوانین عضویت در سایت گروه نرم افزار درحال

افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.

تبصره ۱: کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲: کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳: عضویت در سایت نرم افزار درحال رایگان است.

فرآیند خرید در سایت گروه نرم افزار درحال

فرآیند خرید از سایت توسط کاربر به این شرح است.

قسمت اول: بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین ( یا اعمال کوپن تخفیف) به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر توسط نرم افزار درحال
قسمت چهارم: ارسال کالا توسط نرم افزار درحال با پیک یا پست
قسمت پنجم: کاربر می بایست قبل از خرید نرم افزار از نسخه آزمایشی رایگان این نرم افزار استفاده نماید و در صورت تایید و صلاحدید نسبت به خرید آن اقدام نماید. لذا در صورت پرداخت وجه و خرید محصول وجه واریزی مسترد نمی گردد.

تبصره ۱: چنانچه خریدار با هویت غیرواقعی اعم از نام، نام خانوادگی و … اقدام به خرید کند و موضوع مشخص شود، نرم افزار درحال حق دارد سفارش را باطل کند.

امتیاز کلیه محصولات در سایت گروه نرم افزار درحال

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.

اطلاعات اعضای سایت گروه نرم افزار درحال

شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:

  • مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا
  • تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
  • مدت زمان اعتبار پیشنهادهای ارائه شده

اختلال اینترنت در سرویس های سایت گروه نرم افزار درحال

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از گروه نرم افزار درحال به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.

درج دیدگاه در سایت گروه نرم افزار درحال

کاربر نباید در سایت گروه مشارویار اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.

همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند. چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی‌شود. همچنین کاربر (عضو) حق استفاده از این سایت را از دست می‌دهد.

درج شکایت

با همه این اوصاف اگر شکواییه نسبت به عملکرد سایت ما داشته باشید می توانید در قسمت زیر درج نمایید.

خطا: فرم تماس پیدا نشد.