انتقاد از گروه نرم افزاری درحال

سفارش پروژه

اگر شما هم نرم افزاری را مد نظر دارید که در بازار نرم افزارهای ایران وجود ندارد، می توانید آن را به گروه نرم افزاری درحال سفارش دهید تا برای شما تولید نماید.

برای سفارش پروژه می توانید با استفاده از فرم که در انتهای صفحه وجود دارد اقدام نمایید.

چـرا گروه نرم افزاری دَرحال؟

امروزه، ثبت و نگهداری اطلاعات حتی در کسب و کارهای ساده امری ضروری برای ادامه فعالیت های جاری شرکت ها، بنگاه های تجاری و فعالیت های تجاری می باشد. “گروه نرم افزاری دَرحال” ابزار کار ساده و کاملی است که باعث سهولت در عملیات جاری و کسب نتایج دلخواه می شود. این نرم افزار پیشتاز در کیفیت و ساده سازی، پدیده ای با استانداردهای جهانی به شمار می رود.

کار گروه بزرگ درحال برای تهیه این نرم افزار، بررسی همه جانبه و عمیقی از خواسته ها و نیازهای بازار کسب و کار انجام داده؛ تجربه گردانندگان کسب و کارهای ساده را با دانش مهندسان نرم افزار تلفیق کرده تا به ترکیبی جالب و حرفه ای دست پیدا کند.

ویژگی های نرم افزارهای ما :

  • استفاده از تجربیات عملی و کار کارشناسان خبره در تحلیل و تولید.
  • ارتباط کاملاً یکپارچه بین سیستم ها به منظور صرفه جویی در بکارگیری و افزایش کنترل اطلاعات بین سیستم ها.
  • بکارگیری روش های مدرن، طی مراحل مختلف تست به منظور اطمینان از کیفیت مطلوب.
  • عدم نیاز به پشتیبانی دایمی به دلیل سادگی در کاربرد علیرغم امکانات کامل مورد نیاز کسب و کارهای ساده.
  • قابلیت استفاده در دو نسخه ۳۲ بیتی و ۶۴ بیتی برای انواع ویندوزها
  • سیستم یکپارچه درحال به آسانی نصب می شود، به سادگی قابل استفاده است.
  • “دَرحال” نرم افزاری برای مکانیزه کردن فعالیت های بازرگانی، تولیدی و خدماتی است.

تولید نرم افزارهای سفارشی :

مشتریان متفاوت نیازهای متفاوتی دارند. منابع و استراتژی های آنان متفاوت است. لذا نیاز به نرم افزارهای سفارشی دارند. کلید موفقیت ما در این بخش تهیه یک نرم افزار هماهنگ با نیازهای مشتری و بخش فناوری اطلاعات آنان می باشد.

در این بخش درحال اقدام به تهیه یک نرم افزار خاص برای یک مشتری خاص می نماید. مراحل و مسئولیت های شرکت شامل کلیه مراحل ایجاد یک نرم افزار از مرحله شناخت و آنالیز شروع شده سپس عملیات طراحی و بعد از آن پیاده سازی نرم افزار انجام خواهد شد.

در انتها نیز پس از اتمام مرحله پیاده سازی مرحله نصب و راه اندازی نرم افزار در دستور کار قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است که در این فرآیند کارشناسان درحال با توجه به شناختی که در مرحله اول از سازمان مشتری کسب می کنند و برنامه ریزی که انجام خواهد شد تا انتهای کار در کنار سازمان خواهند بود و با ارائه راه کارهای مختلف در مرحله راه اندازی سیستم ریسک عدم پذیرش محصول از جانب مشتری را به حداقل و در حد صفر می رسانند.

خوشبختانه تمامی نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت در سازمانهای مورد نظر راه اندازی گشته و توسط سازمان استفاده گردیده است و این نکته باعث افتخار و سرافرازی ما می باشد.

جهت ثبت سفارش پروژه فرم زیر را پر کنید :